مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: آن دسته از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن درشهرهای بوشهر و عالیشهر که در مرحله اول و دوم نسبت به ثبت نام اقدام کرده‌اند می‌توانند طبق برنامه زمانبندی با مراجعه به سایت tem.mrud.ir  نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر،  علی مقاتلی با بیان اینکه متقاضیان تایید شده مرحله اول ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن که به هر دلیل مدارک مورد نیاز را به شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تحویل نداده‌اند و یا در سامانه طرح اقدام ملی مسکن بارگذاری نکرده‌اند، افزود: بعد از دریافت پیامک از طریق سامانه طرح اقدام ملی مسکن می توانند با مراجعه به بخش «پیگیری درخواست» در سامانه به نشانیtem.mrud.ir  نسبت به این امر اقدام کنند.

وی ادامه داد: زمان مراجعه هر متقاضی جهت بارگذاری مدارک از طریق پیامک به آنان اعلام شده و لازم است متقاضیان صرفا مطابق با زمان اعلام شده به سامانه مراجعه نموده و اقدام به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر یادآور شد: همچنین متقاضیان ثبت نام شده در مرحله دوم ثبت نام و نیز افرادی که به دلیل شرایط فاصله گذاری اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا در فاز دوم صرفا کد ملی خود را به سامانه پیامکی طرح اقدام ملی مسکن ارسال کرده اند برای ثبت نام و بارگذاری مدارک از روز سه شنبه 13 خردادماه تا اطلاع ثانوی می‌توانند با مراجعه به بخش پیگیری درخواست در سامانه طرح اقدام ملی مسکن نسبت به تکمیل اطلاعات ثبت نام اقدام نمایند.

مقاتلی اذعان داشت: زمانبندی ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان مرحله اول و دوم و همچنین زمانبندی ثبت اعتراض به نتایج پالایش متقاضیان مرحله اول و نیز زمانبندی بارگذاری مدارک توسط متقاضیان تایید شده در مرحله دوم نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20642
کد خبر
20642