آیین بزرگداشت یاد و نام اسطوره مقاومت و فداکاری سردار سرافراز ایران سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای همراه ایشان با حضور خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسوولان محلی در مصلی نمازجمعه ( مسجد النبی«ص») شهر جدید عالیشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، این آیین‌ که در فضایی همراه با حزن و اندوه برگزار شد، سیل عشاق با دل‌های شکسته اما پر امید گرد هم آمدند، برای تسلی خاطر و تجدید بیعت تا تاریخ به خاطر بسپارد که آرمان‌ها کشته نخواهند شد.

شرکت کنندگان در این مراسم همچنین بر تداوم راه مقدس شهیدان والامقام و ایستادگی امت اسلام و رزمندگان پیروز جبهه مقاومت در برابر استکبارجهانی تاکید کردند.

براستی سردار دل‌ها دلمان برای لبخندت، برای بصیرتت، برای فرماندهی پر صلابتت تنگ می شود اما سوگند یاد کرده ایم که برای هر قطره خونت باید هزینه‌ها بدهند و به راستی علم بر روی زمین نمی‌ماند.

امشب اقشار مختلف مردم شهر جدید عالیشهر و روستاهای همجوار با شرکت در این مراسم، انزجار خود را از استکبار جهانی و ارادتشان به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را نشان دادند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20111
کد خبر
20111