مدیرعامل شرکت عمران از استقرار 1 دستگاه آمبولانس جهت ارایه خدمت به بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا ویروس در شهر جدید عالیشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران از استقرار 1 دستگاه آمبولانس در ورودی شهر جدید عالیشهر خبر داد و گفت: با پیگیریهای انجام شده و همکاری فرمانداری شهرستان بوشهر و همچنین ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان، ۱ دستگاه آمبولانس جهت ارائه خدمت رسانی بیشتر به شهروندان وانتقال بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا ویروس به صورت 24 ساعته مستقر شد.

مقاتلی با اشاره به تدابیر در نظر گرفته شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین استان بوشهر و کنترل ورودی شهر جدید عالیشهر گفت: وجود آمبولانس جهت خدمت رسانی سریعتر به بیماران مشکوک به کرونا ضروری و لازم بوده و تمام تلاش بر آن است که بتوانیم آرامش را به شهروندان بازگردانیم و باری را از دوش آنان برداریم و در این راستا همکارانم همگام با دیگر اعضای ستاد مبارزه با کرونا در شهر جدید عالیشهر به صورت مستمر خدمت رسانی می کنند.

وی ادامه داد: از شهروندان خواستارم تا با رعایت اصول بهداشتی، از خود و دیگران محافظت نمایند و تا سر حد امکان در منازل خود بمانند و از خانه خارج نشوند تا هر چه زودتر شاهد ریشه کن شدن این ویروس باشیم و بتوانیم به زودی فعالیت و مراودات اجتماعی خود را از سر بگیریم.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20399
کد خبر
20399