مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از تصویب 57 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار برای پرداخت مطالبات و تکمیل بخشی از پروژه های نیمه تمام با مشارکت استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، در پی برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بوشهر با هدف توزیع اعتبارات عمرانی که به ریاست جمشیدی، فرماندار شهرستان بوشهر برگزار شد، پنجاه و هفت میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار از محل تملک دارایی سرمایه ای شهرستان بوشهر جهت پرداخت مطالبات و تکمیل برخی از پروژه های روبنایی نیمه تمام شرکت عمران شهر جدید عالیشهر موافقت شد.

علی مقاتلی با اشاره به نیازهای اساسی شهر و مشکلات موجود و همچنین با تلاش های همکاران در واحد اعتبارات شرکت گفت : برای پرداخت مطالبات، تکمیل و بهره برداری از پروژه های مجموعه ورزشی استخر، مجتمع فرهنگی و هنری،6 واحد آموزشی در فازهای 4،3،2 و مرکز جامع بهداشتی- درمانی که به صورت مشارکت با استان احداث، که پبش از این پنج پروژه به بهره برداری و مابقی در حال تکمیل می باشد 57 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبارتصویب و اختصاص داده شد.

رئیس هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهر اظهار کرد: اختصاص اعتبار فوق از سوی استان، در کنار تأمین اعتبار از محل منابع این شرکت در روند اجرای پروژه ها، اتمام و بهره برداری از آنها تاثیر بسزایی دارد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بر تسریع در تکمیل پروژه های نیمه تمام در دست اجرای شرکت تاکید کرد و گفت: با توجه به اجرای پروژه های تأثیر گذار در بخش‌های مختلف در سال‌های اخیر، تکمیل پروژه های عمرانی نیمه تمام در اولویت برنامه های شرکت عمران قرار دارد.

وی افزود: هم اکنون بیش از 10 پروژه روبنایی و زیربنایی در شهر جدید عالیشهر از محل منابع شرکت عمران در حوزه های آماده سازی، آموزشی، درمانی، فرهنگی و ورزشی در دست اجرا است و امیدواریم با اتمام پروژه ها شاهد رضایت مندی بیشتر شهروندان شهر جدید باشیم.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20645
کد خبر
20645