استاندار بوشهر گفت: از محل اعتبارت شرکت عمران شهرهای جدید۶۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژههای نیمه تمام شهر جدید عالیشهر اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، عبدالکریم گراوند روز یکشنبه در بازدید مشترک همراه با میرمحمد غراوی عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید از پروژه‌های در حال احداث عالیشهر اظهار داشت: انتظار می‌رود با این میزان اعتبار روند احداث پروژه‏های عمرانی این شهر جدید را سرعت و سطح آسایش و رفاه عمومی شهرندان عالیشهری را ارتقا ببخشد.

وی بیان کرد: 2 مدرسه در شهر جدید عالیشهر در حال احداث است که قول مساعد داده شده تا آغاز سال تحصیلی جدید مورد بهره‏برداری گیرند.

گراوند ادامه داد: این پروژه‏ها گامی مهم در راستای افزایش سرانه آموزشی در شهر جدید عالیشهر است که افتتاح آن پیش از سال تحصیلی جدید شیرینی وحلاوت این پروژهها را دو چندان میکند.

پیشرفت مرکز جامع بهداشتی و درمانی عالیشهر به 95 درصد رسید

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید عالیشهر نیز گفت: مرکز خدمات جامع سلامت این شهر اکنون 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و روند احداث آن بخوبی در حال انجام است.

علی مقاتلی افزود: شهروندان عالیشهری برای عمده خدمات درمانی خود باید راهی مرکز استان و حتی استانهای همجوار میشدند که با افتتاح مرکز یاد شده بخش قابل توجهی از نیازهای درمانی آنها برطرف میشود.

وی عنوان کرد: این مرکز به نحوی تدارک دیده شده تا بتواند نیازهای درمانی شهرها و روستاهای همجوار خود را پوشش دهد که نشان از اهمیت پروژه برای مردم منطقه است.

گفتنی است در بازدید از پروژه های در حال احداث شهر جدید عالیشهر مجتبی پور خیز مدیرکل دفتر مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و معاون عمرانی استاندار بوشهر و شماری از مدیران استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21746
کد خبر
21746