مدیرعامل شرکت عمران عالیشهر گفت: از اولویت‌های مهم این شرکت استفاده بهینه از مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب و ارائه خدمات و اجرای برنامه ها با کمترین بار مالی برای اقشار مختلف و در جهت نفع مردم شهر عالیشهر است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، جهانبخش تل اشکی در نشست با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: از وظیفه‌های اصلی این شرکت ایجاد فضاهای عمومی و زیرساخت‌ها شهری است ولی طی سال‌های گذشته کمبودهای موجود همراه با ارائه نشدن خدمات توسط دستگاه‌های متولی ما را بر آن داشته تا در تمامی حوزه ها ورود و با کسب مجوز از شهرهای جدید زیرساخت‌های لازم را احداث کنیم.

وی بیان کرد: تلاش کردیم در زمان احداث مراکز مختلف استاندارد ها رعایت شود و در حال حاضر زیرساخت های خوبی در شهر عالیشهر ایجاد شده و هر کدام در زمان فعالیت خود استقبال عمومی بسیار خوبی صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت عمران عالیشهر با اشاره به حمایت از جامعه فرهنگی و هنرمندان در برنامه‌های مختلف اضافه کرد: هر چقدر در فضای فرهنگی کار شود احساس نیاز همچنان وجود دارد و تلاش می‌شود تا با اجرای برنامه‌های متنوع و مناسب و با همکاری دو جانبه زمینه استفاده همه شهروندان فراهم شود.

وی با تاکید بر نرخ رشد جمعیتی شهر جدید عالیشهر گفت: مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب توانایی برآورد نیاز تمام جامعه شهری را ندارد و آمادگی واگذاری زمین به بخش خصوصی برای احداث مجتمع جدید هستیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: اولویت تمام مجتمع‌های فرهنگی هنری این استان استفاده همه جانبه شهروندان و برخورداری از این مرکزها در تمامی گروه‌های هدف است.

عبدالرحیم افروغ افزود: برای متولیان مراکز فرهنگی و هنری اصل متولی گری بر استفاده بهینه از مراکز توسط جامعه شهروندی شهر است.

وی بیان کرد: نگاه فرهنگ و ارشاد استان بوشهر این است که بتوانیم جامعه مخاطب را فعال و از مرکز ساخته شده بهترین استفاده صورت بگیرد.

افروغ ادامه داد: با یک نگاه ویژه تمامی مجتمع های سراسر استان با تمام ظرفیت فعال می‌شوند تا هم استانی‌ها نهایت استفاده را از این مرکزها ببرند.

وی اظهار کرد: هیچ چیز به خودی خود رفع نمی‌شود و با یک اقدام به موقع و کار و تلاش مداوم، به نتیجه مورد نظر خواهیم رسید.

افروغ ادامه داد: در راتباط با شهر جدید عالیشهر نیز با راه اندازی انجمن‌ها در مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب دغدغه مندی‌های شرکت عمران و شهروندان در چارچوب قوانین و مقررات حل خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=23233
کد خبر
23233