اولین دیدار مردمی و ملاقات حضوری مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با شهروندان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر،صبح امروز جمعی از شهروندان با مدیرعامل شرکت دیدار کردند و ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته از سوی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند.
علی مقاتلی نیز در پی این ملاقات چهره به چهره با شهروندان گفت: این دیدارها می تواند موجب تسهیل در خدمات رسانی و پاسخگویی و پیگیری بهتر مطالبات مردمی شود.
وی این دیدار افزود: تمام توان اجرایی خود را به کار خواهیم بست تا حداقل امکانات مورد نیاز شهروندان را فراهم نماییم.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهردر جمع بانوان اظهار داشت: با برنامه ریزی های صورت گرفته، تمامی فضاهایی که نیاز اولیه شهروندان (آموزشی، درمانی، فرهنگی، تفریحی و ورزشی) را فراهم می سازد در حد توان برآورده سازیم.
وی با بیان اینکه جمعیت شهر جدید عالیشهر رو به افرایش می باشد، ادامه داد: با تکمیل فضاهای آموزشی، درمانی، فرهنگی، امنیتی و تفریحی در حال اجرا وضعیت مطلوبی نسبت به حال حاضر پیدا خواهیم کرد و در سال های آینده با شروع پروژه های جدید شرایط مطلوب تری برای شهروندان فراهم خواهیم نمود.
وی در جمع شهروندان در خصوص احداث پارک بانوان گفت: با توجه به اینکه از قبل زمینی جهت احداث پارک بانوان پیش بینی نگردیده بود، زمینی در حدود سه هکتار برای احداث این پروژه در مجاورت شرکت طراحی شده و هرچه سریعتر عملیات اجرایی آن را آغاز می نماییم.
مشاور فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران شهر جدید عالیشهرافزود: با توجه به نامگذاری کانون بانوان فاز 1 به سرای محله پس از این در هر فاز یک مکان را با نام سرای محله تعیین و برنامه های فرهنگی و اجتماعی را برای ساکنان محلات دنبال خواهیم نمود.
گفتنی است برنامه ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره با مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر روزهای یکشنبه از ساعت 8 الی 12 در محل دفتر مدیر عامل برگزار می گردد..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19721
کد خبر
19721