عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید و هیات همراه ضمن بازدید از شهر جدید عالیشهر و پروژه های عمرانی در جریان جزئیات کامل و روند پیشرفت فیزیکی آنها قرار گرفتند.

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید و هیات همراه ضمن بازدید از شهر جدید عالیشهر و پروژه های عمرانی در جریان جزئیات کامل و روند پیشرفت فیزیکی آنها قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر: صبح امروز روانفر عضو هیات مدیره شهرهای جدید و هیات همراه از روند پیشرفت فیزیکی ها پروژه های عمرانی در دست ساخت شرکت بازدید ودر جریان طرح های توسعه ای شهر جدید عالیشهر قرار گرفتند.

علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهرضمن ارائه گزارش کاملی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها گفت: توزیع عادلانه منابع و امکانات در تمامی فاز ها از اقدامات مهم و اساسی است که به صورت مستمر دنبال می نماییم و در تلاش هستیم تا هر چه سریعتر، اتمام پروژه ها در زمانبندی مشخص شده صورت پذیرد.

عضو هیات مدیره شهرهای جدید گفت: با توجه به محدودیت ها، شرایط و سختی های موجود خوشبختانه در شهر جدید عالیشهر اقدامات به نحو مطلوب در حال انجام و پیگیری می باشد.

حسن روانفر افزود: شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با در نظر گرفتن و احداث فضا های اصلی و لازم همچون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، زمین ورزشی چند منظوره ، ایجاد فضاهای آموزشی جدید ، مرکز جامع درمانی و دیگر پروژه که با پیگیری به زودی به ثمر خواهد نشست، در آینده نزدیک شاهد تحول بنیادی در تمامی زمینه ها خواهیم بود و این حرکت می تواند روند رشد و شکل گیری و احساس تعلق خاطر شهروندان را در شهر جدید عالیشهر به دنبال داشته باشد.

گفتنی است در این بازدید یک روزه که پور خیز مدیرکل دفتر معاون وزیر، عبدی نژاد مدیرکل شهرسازی و غیاثی مدیرکل املاک و حقوقی شرکت عمران شهرهای جدید حضور داشتند موضوعات شهرسازی، حقوقی و مشکلات پروژه ها مطرح و در رابطه با هر یک از آنها تصمیماتی جهت تسریع در روند اجرایی اتخاذ گردید.

 

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19992
کد خبر
19992