مدیرعامل شرکت عمران با همراهی مشاور فرهنگی و اجتماعی با هدف بررسی و تقویت برنامه ها فرهنگی و اجتماعی از کانون بانوان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران هدف از برگزاری این دوره ها را توانمند سازی بانوان و شکوفا ساختن ذهن خلاق کودکان و نوجوانان دانست.
وی در ابتدای بازدید از کانون بانوان بررسی مشکلات و آسیب های اجتماعی حوزه زنان و خانواده شهر جدید عالیشهر و همچنین تقویت و توانمند سازی بانوان و حفظ کرامت آنان در جامعه را از دیگر اهداف برگزاری کارگاه ها عنوان نمود .
مدیرعامل شرکت عمران فعالیت های آموزشی تاب آوری، فرشینه، قالی بافی و دیگر کارگاه ها را توسط کانون بانوان مهم ارزیابی کرد و خاطر نشان نمود: نداشتن تاب آوری لازم در مواجهه با مشکلات و سختی ها پیامدهای بی شماری را به زنان و خانواده ها تحمیل می کند و برای همین خاطر هم اکنون آموزش ، مهارت های لازم تاب آوری و توانمند سازی بانوان از برنامه های مهمی می باشد که در کانون بانوان اجرا می گردد.
وی اظهار داشت: زنان در جامعه ما نقش به سزایی دارند و اگر ما بخواهیم توسعه در شهر عالیشهر بوجود بیاید بایستی از قابلیت ها و توانایی های آنان درست استفاده کنیم و برای رشد کمی و کیفی جامعه باید از نقش مهم بانوان استفاده کرد که این کار با توانمند سازی آنان امکان پذیر است و افزایش دوره های آموزشی می تواند بانوان را نیز به عنوان یک تولید کننده در جامعه به حساب آورد.
مقاتلی در ادامه بازدید خود از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مکانی برای شکوفایی ذهن‌های خلاق و کاری بسیار ارزشمند است به خصوص اگر برای گروه سنی کودک و نوجوان برنامه‌ریزی شده باشد و نقش مربیان در این حوزه تاثیرگذار است.
مدیرعامل شرکت عمران در این بازدید از کارگاه طراحی، سفالگری، نقاشی و قصه گویی خلاق دیدن و با کوکان و نوجوانان گفت‌وگو کرد. کودکان و نوجوانان نیز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این دوره ها از این کارگاه ها به عنوان یک فعالیت جذاب نام بردند.
وی افزود: این کارگاه ها فرصت خوبی برای کشف توانایی‌ها و مهارت‌های فردی کودکان، افزایش خلاقیت آنان، بهبود مهارت‌های حرکتی و افزایش عزت‌نفس کودکان و نوجوانان است.
وی ابراز امیدواری کرد: با تصویب اعتبار لازم جهت احداث ساختمان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و احداث این مرکز در شهر جدید عالیشهر کلاس های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با قوت بیشتر و تداوم برگزار خواهد شد..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19815
کد خبر
19815