صبح امروز مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری بوشهر از پروژه های عمرانی و در حال احداث شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، سید موسی موسوی با حضور در شهر جدید عالیشهر به همراه علی مقاتلی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مسئولین فنی و اجرایی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از از نحوه ی اجرا، روند و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی در حال اجرای این شرکت بازدید بعمل آورد.

وی روند ونحوه اجرای پروژه ها، فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده شرکت عمران شهر جدید عالیشهر را بسیارخوب ارزیابی کرد و  اظهارداشت: با وجود تمام کمبودهای شدید اعتبارات وامکانات با تلاش وپشتکار روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها رو به جلو و بسیار خوب است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته ابراز امیدواری نمود: با تزریق اعتبارات لازم شاهد تسریع در اجرا و تکمیل پروژه های در دست اجرا و افزایش رضایتمندی شهروندان  شهر جدید عالیشهر باشیم.

شایان ذکر است در جریان این بازدید میدانی، از پروژه های مرکز جامع بهداشتی و درمانی، مدرسه 12 کلاسه خ ورزش فاز2، پارک های بهاران و تابان و  مدرسه 12 کلاسه فاز 4 بازدید به عمل آمد. 

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21664
کد خبر
21664