در راستای مقابله با ویروس کرونا علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران و حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شهر جدید عالیشهر به همراه حیدری فرمانده حوزه مقاومت امام خامنه ای (مدظله العالی) و هاشمی رئیس حراست شرکت عمران از گیت های بازرسی و تست سلامت در ورودی های شهر، گارگاه تولید ماسک و گان گروه جهادی شهید ابراهیم هادی و تیم گندزدایی معابر بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، امام جمعه، کنترل سلامت ورودی شهر توسط نیروهای بسیجی و هلال احمر را بسیار عالی عنوان کرد و افزود: نیروهای بسیجی و هلال احمر تلاش بسیاری انجام می‌دهند و در تمام بخش‌ها به فکر سلامتی مردم هستند.

حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه تمام برنامه‌های نیروهای بسیج و هلال احمر و دیگر دست اندرکاران در راستای سلامت شهروندان است، تصریح کرد: ان‌شاءالله خدای متعال به همه این عزیزان اجر عنایت بفرماید و به زودی شاهد ریشه کن شدن این ویروس باشیم.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در حاشیه این بازدید ضمن قدردانی از تلاش بی‌وقفه تمام دست اندرکاران مبارزه با ویروس کرونا اظهار کرد: به منظور قدردانی از تمام عزیزانی که برای سلامتی مردم مجاهدانه تلاش می‌کنند در این محل حضور پیدا کردیم.

مقاتلی با تأکید بر لزوم رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی( فیزیکی) اظهار کرد: تمامی دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا لازم الاجرا است و شهروندان نیز باید به منظور قطع زنجیره انسانی انتقال ویروس کرونا، با مسئولان همکاری کنند.

وی در جریان این بازدید از روند گندزدایی معابر پرتردد سطح شهر و گارگاه تولید ماسک وگان گروه جهادی شهید ابراهیم هادی با بیان اینکه تامین اقلام بهداشتی مردم مانند تولید ماسک برای مقابله با ویروس کرونا جهاد محسوب می شود گفت: از همه خواهران و برادران عزیزی که با تمام توان و امکانات در تولید و تامین اقلام بهداشتی در تلاش هستند، قدردانی و تشکر می کنم.

مقاتلی ضمن بازدید از تیم گندزدایی افزود: 1 دستگاه خودرو مکانیزه برای گندزدایی معابر و خیابان‌های تدارک دیده شده و با هماهنگی دیگر اعضای ستاد روزهای فرد اقدام به گندزدایی می‌کنند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20416
کد خبر
20416