به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، فرماندار شهرستان بوشهر به همراه معاون امور عمرانی فرمانداری با همراهی مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهراز پروژه های عمرانی قابل افتتاح این شرکت بازدید کردند .

مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهرضمن ارائه گزارش کاملی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها گفت: ما به دنبال توزیع عادلانه منابع و امکانات در تمامی فاز ها هستیم و با اتمام این پروژه ها پروژه های دیگری ازجمله پارک و فضای ورزشی در فازهای 3 و 4 شروع خواهیم نمود.
جمشیدی فرماندار شهرستان بوشهر اجرای پروژه ها را در توسعه شهر مثبت دانست و ضمن اشاره به افتتاح پروژه های مورد نظر در دهه مبارک فجردر راستای کمک به تسهیل امور شهروندان و ارتقاء سطح کیفی زندگی آنان گفت: با همکاری و هم افزایی مجموعه استانداری با شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در اجرای پروژه ها عمرانی و در راستای حمایت از مردم برای آبادانی و ارایه خدمات بهتر می توان با بهره برداری از پروژه ها عمرانی برای نیل به اهداف توسعه همه جانبه این شهر گام های موثری برداشت.
گفتنی است در این بازدید میدانی، از مرکز جامع درمانی – بهداشتی، مجتمع فرهنگی و هنری، هنرستان 8 کلاسه، مدرسه 6 کلاسه و همچنین از روند پیشرفت فیزیکی پارک ابریشم بازدید شد .
در ادامه گزارش تصویری این بازدید را مشاهده خواهید نمود..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19733
کد خبر
19733