استاندار بوشهر گفت: با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت‌‏های لحاظ شده در برپایی نمایشگاه انتظار است، فعالان حوزه صنایع دستی از ظرفیت فضای مجازی برای فروش محصول خود استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، عبدالکریم گراوند روز چهارشنبه در جریان بازدید مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور از سرای محله شهر جدید عالیشهر افزود: اشتغال بیش از ۷۰ نفر از بانوان برای تولید صنایع دستی نقطه عطفی برای سرای محله شهر جدید عالیشهر است که باید زمینه برای توسعه کسب و کار آنها فراهم شود.

وی بیان کرد: اکنون عمده مشکل تولیدکنندگان این مرکز در بخش فروش است که باید در این حوزه تمرکز بیشتر برای بازاریابی داخلی و خارجی صورت گیرد.

گراوند ادامه داد: اینکه در چنین مرکزی و با کمترین امکانات بانوان کارآفرینی اقدام به تولید با کیفیتترین صنایع دستی می‌کنند نشان از ظرفیت و شایستگی بانوان هم‌استانی است.

وی گفت: وجود چنین ظرفیت‌‏هایی در استان باعث شده تا آبپخش دشتستان به عنوان شهر ملی حصیر بافی و کپوبافی ایران تبدیل شود.

گراوند ادامه داد: تحقق این مهم بدون شک نگاه‌‏های بیشتری را به صنایع دستی این استان معطوف و به بهبود بازار فروش صنایع دستی استان نیز کمک شایانی میکند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: با احداث سرای محله زیرساخت مناسبی برای بانوان کارآفرین این شهر ایجاد شده‌است.

علی مقاتلی افزود: در این ارتباط از تمام ظرفیتهای لازم برای حمایت از بانوان استفاده می‏‌شود تا بتوانند در تولید و اقتصاد خانوار نقشی چشمگیر ایفا کنند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21209
کد خبر
21209