روز پنجشنبه در آیینی با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور و مسئولین کشوری و استانی برترین های دومین دوره جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب عالیشهر معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مسئول برگزاری این دوره از جشنواره در تشریح اعلام برندگان اظهار داشت: در مجموع ۱۵۷ عکس و فیلم توسط شهروندان شهر جدید عالیشهر به دومین دوره جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید کشور ارسال شد.

فاطمه بحریاری افزود: برترین‌های جشنواره در ۲ بخش فیلم و عکس و در ۲ سطح کشوری و شهر جدید عالیشهر معرفی شدند.

وی ادامه داد: در بخش کشوری شهرهای جدید پناهی مقدم از  سهند، اکبرپور از شهر جدید اندیشه، جوکار از شهر جدید فولاد شهر به عنوان نفرات برگزیده انتخاب شدند.

مشاور فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر عنوان کرد: در بخش فیلم کشوری نیز فاطمه خاکی از شهر جدید سهند، عادل پور از عالیشهر، آمده از پردیس و علیرضا شهسواری و مسیحا رحیمی از شهر جدید صدرا به ترتیب به عنوان های برتر را به خود اختصاص دادند.

بحریاری ادامه داد: در بخش جشنواره ویژه شهر جدید عالیشهر نیز زینب هاشمی، لیدا دهقانی، مائده ملاح زاده، سارا زربان و محمد صابر هاشمی به ترتیب حائز رتبه های برتر شدند.

وی بحریاری یادآور شد: در بخش فیلم ویژه شهر جدید عالیشهر نیز مسلم عادل پور، نجمه جنت پور، عباس جمالی و ماجده هاشمی به عنوان نفرات منتخب معرفی شدند.

وی گفت: برگزاری جشنواره فیلم و عکس رویدادی مهم در جهت پویایی و شکوفایی استعدادهای شهروندان شهرهای جدید محسوب می‌شود.

بحریاری اظهار داشت: استقبال خوب شهروندان شهرهای جدید از این رویداد نشان از جایگاه ارزشمند و فاخر جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید کشور است‌.

در آیین اختتامیه این جشنواره از سوی طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور لوح تقدیر و تندیس نفرات برتر جشنواره فیلم و عکس شهرهای جدید کشور به آنها اهدا شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21217
کد خبر
21217