صبح امروز با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و جمعی از بانوان برنامه صبح و سلامت از جمله برنامه های فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران و از طرح های نشاط اجتماعی به مناسبت شب یلدا در محل پارک جنگلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمرات شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی ضمن تبریک به مناسبت ایام پیش رو در جمع بانوان گفت: تمام تلاش ما و از اهداف مهم شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ایجاد شرایط متعادل و متعارف زندگی برای شهروندان است.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهراولویت اول واساسی را ایجاد فضای آموزشی و رسیدن به نرم استانی و کل کشور دانست و ادامه داد: از سال گذشته شش پروژه آموزشی شروع نموده ایم که در سال گذشته یک پروژه آموزشی به بهره برداری رسید و در سال جاری دو پروژه دیگر یکی در مقطع متوسطه اول و دیگری هنرستان افتتاح و در سال آینده نیز سه پروژه آموزشی دیگر را به فضای های آموزشی شهر جدید عالیشهر اضافه خواهیم نمود.
وی اضافه کرد: از طرح های پیش رو شرکت عمران احداث پارک مخصوص بانوان می باشد که در تلاش هستیم تا هرچه سریعتر عملیات اجرایی آن را نیز آغاز نماییم.
بحریاری مشاور فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر افزود: خواسته های بانوان اجرای برنامه های دورهمی صبح و سلامت می باشد که زین پس از سوی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و توسط حوزه فرهنگی و اجتماعی به صورت مستمر برگزار خواهد شد..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19729
کد خبر
19729