مراسم قدردانی از ناظران پروژه های افتتاح شده در هفت اسفند ماه و جمعی از عوامل اجرایی هفته فرهنگی شهر جدید عالیشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، در واپسین روزهای سال و با نزدیک شدن به سال جدید، مراسم تقدیر و تشکر از مدیران فنی و اجرایی ، ناظران پروژه ها و جمعی از عوامل اجرایی هفته فرهنگی شهر جدید عالیشهر در فضایی صمیمانه با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین، کارشناسان و کارکنان شرکت برگزار شد.
در ابتدای این مراسم مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، از روند رو به رشد و پیشرفت پروژه ها صورت گرفته سخن گفت و خاطرنشان کرد؛ پروژه های افتتاح شده از اولویت اصلی و کاری ما و از نیاز های اساسی شهر و شهروندان بود و این مهم جز با همت و تلاش یکایک دست اندرکاران و تلاشگران شرکت، میسر نبود.
مقاتلی گفت: هنگامی که یک گروه همدلانه جمع شوند و کمر همت ببندند بهترین روش برای پیشبرد امور و توسعه و پیشرفت همه جانبه رخ خواهد داد و هم نوایی و همدلی ، عالی ترین شیوه است که کمک خواهد کرد کارها به طور درست و مطلوب به پیش رود.
وی اضافه کرد: برگزاری هفته فرهنگی که برای اولین بار در شهرهای جدید مصوب شده و شهر جدید عالیشهر به عنوان دومین شهر جدید کشور آن را عملیاتی و اجرایی نموده، کاری بسیار سنگین بود و ما توانستیم با همدلی و هم افزایی شور و نشاط را به شهروندان عزیز هدیه نماییم.
مدیرعامل شرکت در ادامه ضمن اظهار این موضوع که خط مقدم کارهای ما حوزه فنی و اجرایی است، گفت: با همین جدیت و پشتکار در سال آینده نیز همچون امسال باید پروژه ها را تکمیل و به سرانجام برسانیم تا شهروندان هر چه سریعتر بتوانند از وجود این امکانات بهرمند شوند.
گفتنی است در خاتمه به رسم یادبود، لوح تقدیری از طرف مدیرعامل شرکت به حاضرین اهدا شد. .

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19702
کد خبر
19702