همزمان با یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر، مراسم تقدیر از کارگران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، به مناسبت گرامیداشت یازدهم اردیبهشت ماه، سالروز جهانی کار و کارگر، طی مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و جمعی از کارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از کارگران زحمت کش این شرکت تقدیر شد.
این مراسم که با هدف ارج نهادن به مقام شامخ کارگر، در دفتر مدیرعامل شرکت برگزار شده بود، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه کارگران ساعی، به تمامی کارگران لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود اهداء و چهار نفر از آنان که خدماتی نمونه ارائه نموده بودند به عنوان کارگران نمونه معرفی شدند.
گفتنی است در پایان کارگران نیز به پاس تلاش ها و حمایت های همه جانبه مدیرعامل و دیگر مسئولین شرکت متن سپاس خود را قرائت کردند.
متن سپاس به شرح ذیل می باشد:

با سلام و دعای خیر
با احترام مراتب سپاس و قدر دانی خود را از تلاش ها و زحمات ارزشمند و صادقانه جناب آقای مهندس طاهر خانی مدیر عامل محترم شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، جناب آقای مهندس مقاتلی مدیر عامل محترم شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ، اعضای محترم هیات مدیره ، رئیس محترم حراست ، ذیحساب محترم ، معاونت محترم فنی و اجرایی، معاونت محترم اداری و مالی ، مدیر محترم روابط عمومی و مشاور محترم فرهنگی و اجتماعی که همواره کارگران را در تمامی زمینه ها ، سرمایه های اصلی شرکت دانسته و با ایجاد رفاه و امنیت شغلی از مطالبات قانونی آنها دفاع می کنید، اعلام می داریم.
بی شک توجه شما به کارگران، رفتار محبت آمیز، کلمات پر مهر و راهنمایی های کارشناسانه، اعتماد به نفس و شوق و تلاش اینجانبان را در انجام وظایف محوله دو چندان کرده و همگی ما داشتن چنین مدیرانی را به دیده منت نهاده و حمایت های همه جانبه و همکارهای بی دریغ شما را جز با دعای خیر و تلاش مضاعف نمی توانیم جبران کنیم.
ضمن سپاس و قدردانی مجدد ، از درگاه خداوند تبارک و تعالی توفیق روزافزون و صحت و سلامتی را برای شما و خانواده محترم خواستاریم و امیدواریم در تمامی عرصه های زندگی موفق و سربلند باشید.

از طرف کارگران شرکت عمران شهر جدید .

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19640
کد خبر
19640