عصر امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیر عامل، عضو هیات مدیره و چند تن از کارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از خانواده شهید والا مقام محمد رضا بارگاهی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر؛ عصر امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس علی مقاتلی، غلامرضا فلاحی هیات مدیره و چند تن از کارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهرضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والا مقام محمد رضا بارگاهی از خانواده شهید دیدار و به پاس صبر و مجاهدت از آنان تجلیل کردند.
مقاتلی در این دیدار گفت: امنیتی که در حال حاضر در کشور حاکم است را مدیون شهدای والا مقامی هستیم که با جان فشانی و نثار خون خویش امنیت را به ما و خانواده های ما هدیه دادند و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان و امام شهیدان باشیم.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر افزود: تمام تلاش پرسنل شرکت عمران این است که حداقل شرایط مناسب و مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم نمایند.
وی ادامه داد: علیرغم تمام تلاش های صورت گرفته کمبود امکانات نیز هنوز وجود دارد و این نوید را به شهروندان می دهیم که ظرف دو الی سه سال آینده با همین روند فعلی حداقل امکانات مورد نیاز مردم فراهم خواهد شد.
پدر و مادر شهید بارگاهی نیز دراین دیدارضمن اشاره به نحوه شهادت فرزند خود با مدیرعامل شرکت و دیگر حاضران به گفتگو پرداختند.
گفتنی است در پایان این دیدار صمیمانه لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از طرف فرمانداری شهرستان بوشهر، شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و اداره کل بنیاد شهید به خانواده گرانقدر این شهید معظم اهدا گردید..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19770
کد خبر
19770