در نشست عصر دیروز کمیته برنامه ریزی شهرستان بوشهر که به ریاست جمشیدی فرماندار بوشهر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید، مبلغ هفت میلیارد و 660 میلیون تومان برای اجرای 10پروژه عمرانی در سطح شهر جدید عالیشهر تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ؛ مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: این اعتبارات از محل اعتبارات استانی برای اجرای 10 طرح عمرانی در شهر جدید عالیشهر مصوب شد.
علی مقاتلی افزود: با پیگیری های مکرر و مجدانه توانستیم امسال هفت میلیارد و 660 میلیون تومان اعتبار در جهت تکمیل و بهره برداری از 10 پروژه عمرانی در سطح شهر عالیشهر مصوب و جذب نماییم.
وی گفت: این اعتبارات در پروژه های تامین مطالبات دو پروژه مجموعه استخر ورزشی و مدرسه 12 کلاسه فاز3 و همچنین تکمیل و احداث پنج فضای آموزشی جدید ( مدرسه )، تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری، مرکز جامع بهداشتی و درمانی و همچنین احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هزینه می‌شود.
وی افزود: ما در تلاش هستیم تا طی امسال اعتبارات بیشتری را به سمت پروژه های عمرانی شهر در تمامی فضاها سوق دهیم تا شهروندان شاهد پیشرفت و توسعه بیش از پیش در سطح شهر جدید عالیشهر باشند و بتوانند از امکانات به وجود آمده کمال استفاده را نمایند.
شایان ذکر است مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در پایان سخنان خود از حمایت های همه جانبه رئیس سازمان مدیریت برنامه و بوجه استان، فرماندار شهرستان بوشهر و همچنین معاون امور عمرانی فرمانداری بوشهر تقدیر و تشکر نمود..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19831
کد خبر
19831