صبح امروز مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر و مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از مربیان دوره های برگزار شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان عالیشهر تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، در اجرای طرح اوقات فراغت تابستان ویژه کودکان و نوجوانان که توسط شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر در دوره های طراحی، نقاشی، قصه گویی خلاق، سفال گری برای سنین 6 تا 16 سال برگزار شده بود، پس از پایان یافتن دوره ها از مسئولین و مربیان این مرکز تقدیر شد.
عالی نسب ضمن تشکر از همکاری همه جانبه مجموعه شرکت عمران در فراهم نمودن امکانات مناسب جهت اجرای این طرح گفت: با توجه جمعیت بسیار خوبی که در شهر جدید عالیشهر مستقر می باشد و استقبال بالای شهروندان، با ساخت مرکز جدید توسط شرکت عمران و پس از آن بهره برداری از آن، کانون پرورش فکری آمادگی لازم جهت برگزاری دوره های مختلف ویژه کودکان و نوجوانان را دارد و می توان باتوجه به استقبال خوب شهروندان این مرکز را در سطح یک کانون های پرورش فکری در نظر گرفت.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر، کانون پرورش فکری را بهترین مکان برای پردازش و ظهور خلاقیت ها و استعدادهای کودکان و نوجوانان دانست و ابراز داشت: اکثریت افراد مطرح در سطح کشور بنیاد آن ها از کانون پرورش فکری و کودکان شکل گرفته و اصل و ماهیت کانون پرورش فکری بر پایه کتاب و کتابخوانی است و این فرصت مناسبی است برای کودکان و نوجوانان که اعتماد به نفس خود را پیدا نمایند.
مقاتلی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر جدید عالیشهر افزود: با استقرار ساکنین مسکن مهر در شهر جدید عالیشهر جمعیت این شهر در حدود دو برابر شد و این امر باعث شد تا به شدت کمبود امکانات و فضاهای خدماتی احساس گردد.
وی ادامه داد: در سال گذشته یک باب مدرسه و یک مجموعه ورزشی استخر افتتاح و همچنین عملیات اجرایی یک مرکز جامع بهداشتی – درمانی و تکمیل دو باب مدرسه( متوسطه اول و هنرستان 8 کلاسه) علیرغم کم توجهی دستگاه های متولی و عدم وظیفه این شرکت در ساخت این فضا ها که شرایط نامناسبی را برای شهروندان طی سالیان گذشته ایجاد نموده بودند شروع نموده ایم.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهر جدید عالیشهر خبر داد و گفت: از ابتدای خدمت یکی از مراکز مورد نظر ما احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بوده که با تلاش همکاران احداث این مرکز به تصویب رسیده و طی سال جاری شاهد شروع عملیات اجرایی 3 مدرسه ، پارک بانوان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و همچنین افتتاح یک مدرسه، پارک مرکز ناحیه ، پیست دوچرخه سواری و مجتمع فرهنگی و هنری در شهر جدید عالیشهر خواهیم بود.
وی بیان داشت: اجرا و بهره برداری از این پروژه ها پیشرفت قابل توجهی در شهر جدید عالیشهر را به وجود خواهد آورد و ادامه این روند توسعه پایدار و همه جانبه شهر را در بر خواهد داشت.
گفتنی است در ادامه این مراسم مسئولین و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر جدید عالیشهر هریک به نوبه خود از برگزاری کلاس های توسط شرکت عمران قدردانی و برگزاری آن را بسیار خوب دانسته و بر تداوم و استمرار آن تاکید کردند.
شایان ذکر است در پایان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به پاس ارج نهادن به زحمات مسئولین و مربیان این مرکز با اهدا لوح سپاس از آنان تقدیر کردند..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19805
کد خبر
19805