نخستین نظرسنجی اینترنتی سراسری از شهروندان شهرهای جدید تمدید شد و با هدف اخذ نظرات و لحاظ آن ها در سیاست گذاری و برنامه ریزی های عمرانی در شهرهای مذکور انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: نظر به استقبال شهروندان و نیز درخواست آنها، زمان شرکت در نخستین نظرسنجی اینترنتی شهرهای جدید تا ۱۰ شهریور ماه تمدید شد.

علی مقاتلی گفت: با توجه به ضرورت اخذ نظرات شهروندان شهرهای جدید و لحاظ نمودن دیدگاه های آنان در سیاست گذاری و برنامه ریزی های عمرانی شهرهای جدید کشور، دفتر توسعه اجتماعی و فرهنگی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید پرسشنامه اینترنتی تهیه و تدوین نموده است .

وی بیان کرد: در این پرسشنامه به نیاز سنجی اولویت های عمرانی شهر بر اساس نیازشهروندان به منظور ارتقای کیفیت زندگی آنها و مسائل و مشکلات موجود در شهر جدید طی 43 سوال تستی – تشریحی به جهت برنامه ریزی و سیاستگذاری مشارکتی پرداخته شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهراظهار داشت: در این راستا مقرر شد شرکت های عمران شهرهای جدید کارگروه اجرایی انجام نظرسنجی تشکیل و به شهروندان عزیز شهر جدید جهت شرکت در پرسشنامه اطلاع رسانی لازم صورت پذیرد.

وی ضمن تشکر از شهروندانی که تاکنون در این نظر سنجی مشارکت نمودند، در پایان افزود: از شهروندان شهر جدید عالیشهر دعوت بعمل می آید تا در این فرصت باقیمانده،(30 مرداد تا10 شهریور)با مراجعه به آدرس https://survey.porsline.ir/s/01DXGS8 در این طرح سراسری شرکت و جهت ثبت نظرات خود اقدام و ما را در ارائه خدمات بهتر و با کیفیت مطلوب تر یاری نمایند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20827
کد خبر
20827