عضو هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور گفت: تکمیل و افتتاح پروژه‌های عمرانی پیشرفت قابل توجهی در شهر عالیشهر رقم خواهد زد وگام مهمی در راستای پیشرفت آن است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، میر محمد غراوی با همراهی حبیب الله چاغروندی مدیرکل دفتر فنی، اجرایی و نظارت شرکت عمران شهرهای جدید در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرهای جدید عالیشهر و نایبند، با تقدیر از مدیرعامل شرکت عمران و همکاران وی، اظهار داشت: در حال حاضر پروژه‌های مهمی در دو شهر جدید عالیشهر و نایبند در حال اجرا و اتمام هست که با بهره‌برداری و افتتاح از آنها گام مهمی در مسیر پیشرفت این دو شهر برداشته می‌شود

وی ضمن بازدید از پروژه استادیوم ورزشی شهر جدید نایبند و بررسی نقشه ها، موقعیت، محدوده و حریم شهر جدید نایبند افزود: امیدواریم هرچه سریعتر با همت و تلاش هرچه بیشتر شرکت عمران شاهد شکل گیری شهری و اجرای پروژه های تاثیر گذار دیگر در جهت رفاه شهروندان شهرستان عسلویه باشیم.

غراوی با اشاره به ظرفیت‌های بالای شهر جدید عالیشهر و موقعیت‌ بسیار خوبی که در آن وجود دارد، اذعان داشت: تکمیل و افتتاح پروژه‌های عمرانی پیشرفت قابل توجهی در شهر عالیشهر رقم خواهد زد که این مهم جز در سایه تلاش و کوشش کارکنان شرکت عمران شهر جدید عالیشهر میسر نخواهد شد.

علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر نیز گفت: در حال حاضر پروژه های بیمارستان، مدرسه ایثار و دو پارک تابان و بهاران به اتمام رسیده و تلاش در جذب تجهیزات مورد نیاز از دستگاه های متولی هستم و به زودی پس از تجهیز افتتاح خواهد شد.

گفتنی است در این بازدید از پروژه های استادیوم ورزشی و آماده سازی معابر شهر جدید نایبند و همچنین بیمارستان، دبستان ایثار، پارک های تابان و بهاران و مدرسه 12 کلاسه در حال اجرا فاز 2 بازدید شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22260
کد خبر
22260