در دومین مرحله عرضه ماسک‌های بهداشتی توسط شرکت عمران در سطح محلات شهر جدید عالیشهر با همکاری حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای (مدظله العالی) روزانه هزار عدد ماسک تولید و توزیع می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با بیان اینکه تعداد ۱۵هزار عدد ماسک به صورت رایگان بین شهروندان عرضه می‌گردد، گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و با توجه به ضرورت و نیاز جامعه این ماسک‌ها توسط گروه جهادی شهید ابراهیم هادی و در کارگاه‌های مربوطه تولید می شود.

علی مقاتلی ادامه داد: روزانه هزار عدد ماسک تولید می گردد که پس از اتوکلاو ، بسته بندی و در محلات و مجتمع های مسکونی توسط  بسیج بین شهروندان عرضه می‌گردد.

وی افزود: از آنجایی که مراکز درمانی از مکان های پر خطر محسوب می گردند،سه هزار ماسک از تولیدات در اختیار مرکز بهداشت و سلامت شهر جدید عالیشهر قرار گرفته تا به ضرورت و نیاز استفاده نمایند.

مقاتلی با اشاره و تاکید بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط مردم و همچنین لزوم بر ماندن در خانه تا قطع کامل زنجیره انتقال ویروس کرونا گفت: در این شرایط سخت همه باید برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در مراودات عمومی با رعایت فاصله اجتماعی از ماسک استفاده نمایند و به همین منظور مواد اولیه مورد نیاز برای تولید پانزده هزار ماسک از سوی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تامین شده است.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20467
کد خبر
20467