سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بچه های مسجد شامگاه جمعه با انتخاب آثار برتر در مسجد النبی قزوین به کار خود پایان داد و گروه هنری خلیج فارس عالیشهر به مقام برتر و کسب نشان ویژه جشنواره رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، در مراسمی با حضور مدیران کشوری و استانی قزوین و جمعی از هنرمندان سیزدهمین جشنواره تئاتر مردمی بچه های مسجد در شبستان امیرالمومنین(ع) مسجد النبی قزوین به کار خود پایان داد.
در این جشنواره 12 گروه نمایش از 11 استان کشور به مرحله نهایی و بخش مسابقه راه یافته بودند که تندیس ویژه استاد فرج الله سلحشور به گروه برتر جشنواره به گروه هنری خلیج فارس عالیشهر با نمایش (شبی که دلی شکست) به نویسندگی ندا ثابتی و کارگردانی محمد رنجبریان از عالیشهر اهدا شد.
همچنین رتبه اول به نمایش (پمپ) از کردستان به کارگردانی سیروس همتی و رتبه دوم با نمایش(شبی که دلی شکست) از اردبیل به کارگردانی حسن رهنما آذر و رتبه سوم به نمایش ( آن سوی رویا) از قزوین به کارگردانی حنانه خاتونی رسید.
گفتنی است تئاتر مردمی بچه های مسجد از بهمن ماه سال گذشته برای اولین بار در استان بوشهر و از شهر جدید عالیشهر با همکاری حوزه هنری استان و حمایت شرکت عمران عالیشهر آغاز به کارکرد و گروه هنری خلیج فارس به عنوان تنها نماینده استان بوشهر با تلاش های شبانه روزی به سیزدهمین جشنواره تئاتر مردمی بچه های مسجد راه یافت و جایزه برتر و بزرگ این جشنواره را از آن خود کرد.
.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19814
کد خبر
19814