جشن چهلم و دومین فجر انقلاب اسلامی سه شنبه شب با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان نهادهای شهر عالیشهر در جوار یادواره شهدای گمنام، با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی عالیشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی عالیشهر ضمن عرض تبریک و شادباش پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در ارتباط با برنامه های دهه مبارک فجر گفت: با توجه به شرایط کرونایی بسیاری از برنامه ها مجازی و برخی نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری برگزار شد.

حبیب زارع افزود: حدود 90 برنامه در طول دهه مبارک فجر از سوی شرکت عمران، شهرداری و شورای اسلامی، مدارس، مساجد و هیأت های مذهبی و حوزه های مقاومت بسیج شهر جدید عالیشهر برای گروه های سنی مختلف برنامه ریزی و اجرا گردید.

امام جمعه شهر جدید عالیشهر یکی از اهداف برگزاری جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی را ایجاد شور و نشاط اجتماعی در میان اقشار مختلف مردم عنوان کرد و گفت: از اهداف بسیار مهم و ارزشمند جشن های دهه فجر پیروزی انقلاب تجلیل و گرامیداشت مقام امام خمینی(ره)، شهدا و اسارت کشیدگان در راه پیروزی و بازبینی اهداف انقلاب و انتقال این ارزش ها به نسل های بعد می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی ادامه داد: دشمنان از روز ازل این انقلاب را مورد هدف قرار داده و اگر لطف پروردگار، وحدت مردم و خون پاک شهدا و تدبیر مقام معظم رهبری نبود این انقلاب در برابر همه تکان های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی حفظ نمی شد.

گفتنی است مولودی خوانی، نورافشانی، دکلمه و شعرخوانی، استندآپ کمدی و تئاتر از دیگر برنامه های این جشن بزرگ در شهر جدید عالیشهر بود.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21319
کد خبر
21319