نشست ویدئو کنفرانس روابط عمومی های  شرکت های عمران شهرهای جدید با حضور طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و نظری مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی برگزار شد.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، نشست گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط‌عمومی، روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه با توجه به شرایط کنونی کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت موارد بهداشتی برای نخستین بار در سطح روابط عمومی‌ها به صورت غیرحضوری برگزار شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید به مجموعه اقدامات صورت گرفته در شهرهای جدید اشاره کرد و افزود: امروزه فصل جدیدی از ارتباطات در روابط عمومی به وجود آمده و لازم است از تمامی ظرفیت ها و ابزارهای رسانه‌ای اعم از تصویری و فضای مجازی برای خبررسانی به مردم و ارتباط با شهروندان حداکثر استفاده صورت گیرد.

حبیب اله طاهرخانی مهم ترین موفقیت یک سازمان را منوط به وجود یک روابط عمومی قوی، قدرتمند و پویا دانست و افزود: توجه به جلب مشارکت مردمی ، تحول در تولید محتوای نوین، استفاده از ابزارهای جذاب در اطلاع رسانی ، استفاده موثر از فضای مجازی و تسهیل رابطه  و ایجاد  همدلی و هم افزایی بین شرکت های عمران و شهروندان و همچنین دستگاه های خدمات رسان از اهم فعالیت های روابط عمومی هاست که ضرورت دارد در برنامه‌ریزی‌ها لحاظ شود.

وی ادامه داد: روابط عمومی ها باید شناخت کاملی نسبت به عملکرد شرکت‌ها و فضای بیرون در هر مجموعه داشته باشند تا با اشراف به حوزه اختیارات خود به صورت مسلط و قوی عمل کنند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20573
کد خبر
20573