جلسه کمیته درآمد شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به منظور ساماندهی و بهبود نحوه تامین منابع به ریاست مدیرعامل و با حضور اعضاء در دفتر مدیرعامل تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، جلسه کمیته درآمد شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با حضورمدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و کارشناسان مربوطه با هدف بررسی راهکارهای عملیاتی مناسب و اخذ تصمیم گیری های لازم به منظور تأمین منابع و افزایش درآمدهای پایدار شرکت عمران شهر جدید عالیشهر برگزار شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در جلسه کمیته درآمد بر ضرورت تشکیل جلسات با هدف ارتقای درآمد‌زایی و پیگیری هر چه بیشتر وضعیت مطالبات معوقه تاکید کرد.

علی مقاتلی در ادامه افزود: تامین به موقع درآمدهای پیش‌بینی شده، شرکت عمران را در ارائه خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و نیز تحقق اهداف، برطبق برنامه‌های تدوین شده سال جاری یاری ‌می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: تمامی واحدهای مربوطه باید با هماهنگی های لازم و همکاری یکدیگر مجموعه را در جهت رسیدن به اهداف و ظرفیت های پایدار درآمدی یاری نمایند، این امر محقق نمی شود مگر اینکه همه واحدها در این امر مهم دخیل باشند.

مقاتلی در پایان گفت: تامین منابع مالى و درآمدى تاثیر عمده اى در ارائه خدمات به شهروندان و پیشرفت پروژه های عمرانی دارد و عدم وصول مطالبات و کسب درآمد اساسا اجراى تمامى طرح ها و برنامه هاى شهرى را با مشکل مواجه خواهد ساخت.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20673
کد خبر
20673