در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم شهر جدید عالیشهر با حضور خود و شرکت در راهپیمایی با شکوه سالروز پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، یوم‌الله بیست و دوم بهمن، نقطۀ اوج وحدت و حضور آکنده از بصیرت و آگاهی ملت و بازتعریف حمایت ۴ دهه از انقلاب اسلامی است. حضور حماسی و وحدت‌بخش مردم ایران در راهپیمایی باشکوه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاستمداران دنیا، معنایی متفاوت خواهد داشت که برای دوستان مایۀ نشاط و امید و برای دشمنان زبون این انقلاب مایۀ یأس و ناامیدی است.

مردم و مسئولان شهر جدید عالیشهر روز سه شنبه با حضور در صحنه با شکوه راهپیمایی 22 بهمن ، با مشت های گره کرده فریادهای ضد استکباری سر دادند و عزت و اقتدار ایرانیان را به رخ جهان کشیدند .

حضور نسل های مختلف جامعه در کنار یکدیگر صحنه های از حماسه حضور را به تصویر کشیده که ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان های انقلاب اسلامی حراست خواهند کرد و این انقلاب به نسل و یا دوره خاصی تعلق ندارد.

مردم شهر جدید عالیشهر از مرد و زن ، پیر و جوان، کودک و خردسال با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال ثابت کردند که انقلاب و پیروزی آن، نمادی برای اتحاد، انسجام و عاملی برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی است.

در طول مسیر راهپیمایان با سر دادن شعار 22 بهمن ماه یوم الله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و سردار دلها اسوه جهان است، شهادتش حافظ اتحاد است، آمادگی خود را برای تقدیم جان در راه اسلام اعلام کردند.

گفتنی است در پایان راهپیمایی مراسمی توسط ستاد دهه فجر شهر جدید عالیشهر در گلزار شهدای گمنام برگزار شد و حجت الاسلام و المسلمین دشتی نماینده ولی فقیه در سپاه امام صادق(ع) یه ایراد سخنرانی کوتاه در باب این ایام شکوهمند پرداخت و در انتها قطعنامه22 بهمن98 توسط کمالی مسئول ستاد نماز جمعه شهر جدید عالیشهر قرائت شد و مردم با سر دادن ندای الله اکبر آن را تایید نمودند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20283
کد خبر
20283