شهروندان شهر جدید عالیشهر و هم استانی ها جهت جلوگیری از بروز مشکلات قانونی و حقوقی از معامله اراضی دولتی واقع در محدوده شهر جدید عالیشهر خودداری کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهرگفت: خرید و فروش اراضی ملکی در محدوده شهر جدید عالیشهر بدون اخذ استعلام از شرکت عمران ممنوع می باشد.

علی مقاتلی اعلام کرد: در این راستا شهروندان جهت جلوگیری از بروز مشکلات قانونی و حقوقی از معامله زمینهای واقع در محدوده شهر جدید عالیشهر جهت ساخت و ساز خودداری نمایند.

وی بیان کرد: به استناد ماده 690 قانون مجازات اسلامی و قوانین و موضوعات جاری مرتبط، خرید، فروش اراضی دولتی، تخریب، تصرف و یا ساخت و ساز در محدوده ملکی شهر جدید به اشخاص حقیقی یا حقوقی ممنوع است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ادامه داد: برخی افراد سودجو اقدام به فروش اراضی در حریم شهر جدید عالیشهرمی نمایند که این امر موجب بروز مشکلات مالی و حقوقی برای شهروندان و هم استانی‌ها می گردد و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید و فروش اراضی بدون اخذ مجوز نخواهد داشت.

وی تاکید کرد: در راستای صیانت از اراضی دولتی و حفظ حقوق شهروندان و هم استانی ها، این شرکت با خریداران و فروشندگان متخلف برخورد قاطع و قانونی می نماید.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20876
کد خبر
20876