معاون امور سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوشهر گفت: خط و مرز ما رضایت شهروندان و اقتدار ایران اسلامی است و هر کس برای مردم قدمی بردارد قدردان آن هستیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مهدی عابدی در جلسه که با حضور بخشدار مرکزی بوشهر، فعالین اجتماعی و نمایندگان سازمان های مردم نهاد و جمعی از مسئولین در مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب عالیشهر برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری جلسه ارتباط، هم اندیشی، بررسی راه کارها و برنامه ریزی لازم برای اجرای برنامه های بیشتر در حوزه فرهنگی و اجتماعی در شهر عالیشهر است.

وی ادامه داد: ما بدنبال آن هستیم تا دغدغه های مردم را چاره اندیشی کنیم و در یک فضای بهتر و با همکاری سازمان های مردم نهاد، فعالین اجتماعی و مسئولین طرح و برنامه ها را با همدلی و همفکری به سرانجام برسانیم.

عابدی تاکید کرد: رویکرد دولت بر خدمت صادقانه، بدون حد و مرز و چهره به چهره است و مجموعه فرمانداری شهرستان بوشهر نگاه ویژه ای به معضلات فرهنگی و اجتماعی در شهر عالیشهر دارد و برنامه های خوبی را تدارک دیده که در سایه تعامل و همدلی بین مسئولین و مردم به سرانجام خواهد رسید.

معاون امور سیاسی و اجتماعی فرمانداری شهرستان بوشهر گفت: مطالبه گران به مطالبات خود از مسئولین شهر در سایه احترام و در یک فضای تعاملی ادامه داده تا به کمک همه دلسوزان شهر عالیشهر، فضایی ایجاد شود تا با تعامل، به نحو احسن و به نفع مردم مسائل و مشکلات اجتماعی را حل نماییم و رضایتمندی ایجاد شود.

عارف علوی تبار بخشدار مرکزی بوشهر در این نشست با اشاره به ضرب المثل “تا نگرید طفل کی نوشد لبن” اظهار نمود: هر شخص یا گروهی برای رسیدن به هدفی باید گام اول را خود بردارد وبعد از دیگران خواسته ای داشته باشد.

وی خدمت به خلق خدا را در فرهنگ اهل بیت (ع) و قرآن را دارای ارزش و ثواب فراوان دانست و بیان نمود: خداوند متعال کسانی را که کار خیر و نیک انجام می‌دهند دوست مى‌دارد و چقدر خوب است که انسان محبوب خدا باشد. پس با خدمت و کمک به همدیگر می‌توان به رضایت الهی و لذت‌های جاودان آخرت رسید.

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید عالیشهرگفت: شهر عالیشهر با توجه به موقعیت مکانی خود خدماتی نزدیک به 60 هزار نفر ارائه می نماید که با احداث نهضت ملی مسکن این مقدار به حدود 90 هزار نفر خواهد رسید بنابراین اقدام برای استقرار دستگاه های خدمت رسان در حال حاضر بسیار حائز اهمیت و ضروری است.

غلامرضا فلاحی در خصوص اقدامات فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران عالیشهر اظهار داشت: طی این چند سال با مشارکت استان و حمایت مسئولین توانستیم چندین فضای فرهنگی، ورزشی، آموزشی و درمانی را ایجاد نماییم.

وی ادامه داد: در حوزه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی با همکاری همه تشکل هایی که در شهر عالیشهر به نوعی فعالیت دارند اقدامات خوبی صورت گرفته و نیازمند کارهای بیشتر در این حوزه می باشیم.

فلاحی اضافه کرد: با رویکرد جدید شهرهای جدید کمیته تحول و پیشرفت شهر جدید عالیشهر با حضور برخی فعالان اجتماعی و کارشناسان حوزه شهری، نخبگان و نمایندگان سازمان های مردم نهاد در جهت شناسایی چالش ها و مشکلات  آینده شهر تشکیل و جلسات اولیه برگزار گردیده و موارد مطرح شده در دستور کار شرکت قرار گرفته است.

وی اذعان داشت: در این دوره سعی بر ایجاد تعامل بیشتر و بازنگری برخی سیاست هایی که در سال های اخیر وجود داشته، هستیم و برای رسیدن به هدف مورد نظر به یک طوفان فکری در سایه همکاری و تعامل  با همه مجموعه های شهری نیاز داریم.

فلاحی تاکید کرد: آمادگی لازم جهت اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و همکاری با مجموعه های مختلف را داریم و آن دسته از اقدامات که به حوزه کاری شرکت عمران برمی گردد قابل انجام است.

گفتنی است تمامی حاضران در جلسه دغدغه ها، مشکلات موجود را بیان و خواستار رفع هرچه سریع تر آنها جهت رضایتمندی شهروندان عالیشهر شدند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=23196
کد خبر
23196