مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با درخواستی ویژه از استاندار بوشهر خواهان سرعت بخشی در روند تجهیز بیمارستان محلی سردار شهید قاسم سلیمانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی در آیین افتتاح پروژه های شهر جدید عالیشهر اظهار کرد: بیمارستان محلی سردار شهید سلیمانی شاخص‌ترین پروژه شهر جدید عالیشهر است که پس از تجهیز مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

مقاتلی تاکید کرد: با توجه به شرایط خاص کرونایی انتظار می‌رود شرایطی فراهم شود تا این بیمارستان محلی تا پیش از سال و همزمان با پیک ششم کرونا در راستای خدمت به شهروندان عالیشهری شهری و مناطق حومه تجهیز و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی ادامه داد: در این راستا انتظار است استاندار بوشهر در ادامه حمایت های خود از عالیشهر روندی تجهیز بیمارستان محلی این شهر را شتابان کند.

مقاتلی در ارتباط با پروژه فاضلاب عالیشهر نیز عنوان کرد: این پروژه اکنون در فاز مطالعات است که انتظار می‌رود با اتمام مطالعات عملیات اجرایی آن هر چه سریع‌تر آغاز شود.

وی یادآور شد: در ارتباط با پروژه‌های احداثی در عالیشهر از مسئولان استان و شهرستان بوشهر، شهروندان عالیشهر و پیمانکارانی که با وحود ۴۰۰ میلیارد ریال مطالبه از شرکت عمران عالیشهر با صبر و حوصله پروژه‌ها را پیش می‌برند قدردانی می‌شود.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22638
کد خبر
22638