مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر گفت: باید طبق وعده ای که به مردم داده شده ساخت مرکز جامع بهداشتی- درمانی به پایان برسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی در نشستی که با حضور معاون فنی و اجرایی و ناظر شرکت عمران، مشاور و پیمانکار پروژه بزرگ مرکز جامع بهداشتی- درمانی برگزار شد، افزود: ساخت و بهره برداری از این پروژه همواره مورد تاکید طاهرخانی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور است که باید طبق زمان بندی این پروژه افتتاح شود‌.

وی با بیان اینکه باید از تمامی توان خود برای رفع مشکلات پیشروی پروژه استفاده نمود، گفت: به منظور تسریع در روند کار شرکت عمران شهر جدید عالیشهر نیز در کنار پیمانکار این پروژه قرار خواهد گرفت و در صورت رضایت بخش بودن سرعت کار پروژه، تامین منابع مالی مورد نیاز نیز صورت خواهد گرفت و در  موانع های احتمالی آنها را همراهی خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تصریح کرد: با توجه شرایط موجود و همه گیری ویروس کرونا نیاز مبرم شهر جدید عالیشهر به فضای درمانی، بیش از پیش احساس می شود و باید با جدیت تمام نسبت به تکمیل پروژه اقدام نماییم تا هر چه سریع تر به بهره برداری برسد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20804
کد خبر
20804