مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در نشست با دبیر کانون های خدمت رضوی در استان بوشهر گفت: به مسائل فرهنگی و اجتماعی شهر جدید عالیشهر توجه ویژه ای صورت گرفت و اشتغال بانوان که از اولویت های این حوزه بود تا حدود زیادی بر طرف شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی افزود: در کنار توسعه عمرانی توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی ضرورت داشت و طی این چند سال اقدامات خوبی از سوی حوزه فرهنگی و اجتماعی شرکت انجام شده و تعداد دویست بانو در حوزه صنایع دستی فعال شدند.

وی ادامه داد: شهر جدید عالیشهر نیازمند رفع مشکلات بسیاری است که ادامه کار منابع و اقدامات موثر را می طلبد و ما در شرکت عمران تلاش خود را در جهت رفع هر چه بیشتر مشکلات مردم خواهیم نمود.

مقاتلی ضمن قول همکاری و مساعدت، بر همکاری بیشتر برای رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی در شهر جدید عالیشهر بر استفاده از پتانسیل کانون های خدمت رضوی استان بوشهر تاکید کرد.

دبیر کانون های خدمت رضوی استان بوشهر گفت: با اتکاء بر نیروی خادمیاری داوطلبانه در این دبیرخانه با پیگیری های دلسوزانه اعضای کانون، دبیرخانه استان بوشهر توانسته خدمات اجتماعی و حمایتی مطلوبی را در سراسر استان ارائه نماید.

محبی اضافه کرد: در حال حاضر 2هزار خادمیار با تخصص های مختلف و در بیست حوزه تخصص وجود دارد که با توجه به ظرفیت هرکدام در جهت ارائه خدمات اجتماعی کارها صورت می پذیرد.

وی ارائه خدماتی مانند انجام فعالیت هایی برای توانمندسازی جوانان و زنان سرپرست خانوار، مشاوره، مددکاری اجتماعی، اسکان زائر، کتاب و کتابخانه، تعلیم و تربیت، کار آفرینی و اشتغال، اردوی جهادی را از جمله عرصه هایی عنوان کرد که کانون های خدمت رضوی می توانند همکاری داشته باشند و از ظرفیت آن ها استفاده شود.

گفتنی است در پایان از پروژه های عمرانی و اقدامات شرکت عمران و سطح شهر جدید عالیشهر بازدید شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22308
کد خبر
22308