دوره تابستانه کلاسهای هنری در رشته های نمایش خلاق ، قصه گویی خلاق ، نمایش عروسکی ، سفالگری و نقاشی به صورت رایگان توسط شرکت عمران عالیشهر و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار ی شود .

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر: طی برگزاری جلسه صبح امروز مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان دوره تابستانه کلاسهای این مرکز در شهر جدید عالیشهر جهت گذراندن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان عالیشهر به مدت سه ماه از ابتدای تیرماه تا پایان شهریور ماه ویژه کودکان و نوجوانان 6 تا 16 سال به صورت رایگان برگزار می گردد.
مقاتلی گفت : هدف از راه اندازی این دوره سه ماهه پرنمودن اوقات فراغت فرزندان عالیشهری است که امیدواریم با احداث کانون پرورش فکری کودکان در شهر جدید عالیشهر این روند به شکل دائمی درآید .
مدیرعامل شرکت عمران ادامه داد: با توجه به پیگیری های صورت گرفته توانسته ایم علیرغم تمام مشکلات بودجه ای کشور و استان بودجه ای در خصوص احداث کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهر جدید عالیشهر مصوب نمائیم و به زودی شاهد احداث این مرکز در این شهر جدید خواهیم بود .
وی اضافه کرد: در این دوره از کلاسها از مربیان مجرب عالیشهری استفاده خواهیم نمود و این اعتقاد را داریم که شهر جدید عالیشهر از معدود شهرهای استان است که در تمامی حوزه ها علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی خودکفا است و این یکی از بارزترین حسن های شهروندان عالیشهری است.
مدیر کل کانون پرورش فکری و کودکان استان اقدامات صورت گرفته در شهر جدید عالیشهر را بسیارخوب و ستودنی ارزیابی کرد و گفت: با توجه به وضعیت بودجه ای موجود گرفتن بودجه برای احداث چنین مرکزی تقریباً غیرممکن بوده ولی با پشتکاری که در مجموعه شرکت عمران وجود دارد طی چند سال آینده با عالیشهری جدید رو به رو خواهیم بود، عالیشهری که در تمامی فضاها و امکانات پیشرفت خواهد کرد .
عالی نسب افزود: رویکرد ما در فعالیت های کانون خلاقیت فردی ، مهارتهای زندگی ، رشد استعدادها ، تقویت قوه فکری و قدرت نه گفتن کودکان و نوجوانان به مسائل منفی در جامعه می باشد .
وی اذعان داشت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آمادگی همه جانبه نسبت به راه اندازی این مرکز در شهر جدید عالیشهر را دارد و از هیچ اقدامی جهت توسعه استعدادها و بروز خلاقیت های کودکان و نوجوانان عالیشهری فروگذار نخواهد بود.
گفتنی است شهروندان عزیز می توانند از تاریخ 20 تا 30 خردادماه از ساعت 5 الی 8 بعد از ظهرجهت ثبت نام کودکان و نوجوانان خود به آدرس فاز 2 – خیابان شهید رجایی(سردار) – خیابان دانش آموز- جنب دبیرستان امام جواد- طبقه فوقانی مجموعه استخر شهدای غواص شهر جدید عالیشهر مراجعه نمایند..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19838
کد خبر
19838