سردار واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر و هیات همراه با مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر: مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر تقویت و حضور نیروی انتظامی در جهت تامین امنیت برای توسعه شهر لازم و ضروری دانست و گفت: با توجه به تمام مشکلاتی که شهر جدید عالیشهر در کمبود فضا در حوزه های آموزشی، درمانی ، فرهنگی و ورزشی وجود دارد ولی توانستیم با همکاری مسئولین استانی و شهرستانی بخشی از این فضاها را در جهت ارائه خدمات بهتر مرتفع نماییم و پروژه کلانتری شهر عالیشهر یکی از آن ها می باشد.
وی ادامه داد: در راستای تامین فضای مناسب جهت استقرار نیروی زحمت کش انتظامی و همچنین ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان با تمامی کمبود های مالی کلنگ زنی کلانتری در دی ماه سال 96 صورت گرفت و امید واریم با تامین منابع مالی مورد نیاز طی سال جاری به بهره برداری برسانیم و خواستار تامین منابع مالی مورد نیاز جهت تسریع در روند ساخت این مرکز هستیم.
سردار واعظی فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر ضمن تشکر از مدیر عامل شرکت عمران در این دیدار گفت: با تلاش های شبانه روزی همه همکارانم در مجموعه نیروی انتظامی استان امروز شاهد وضعیت مطلوب و قابل قبول امنیت با همکاری مردم در استان هستیم.
وی با بیان اینکه افتتاح کلانتری عالیشهر می تواند کمک بزرگی به ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان نماید افزود: وجود مراکز انتظامی و حضور نیروها در درجه اول می تواند کمک شایانی بر گسترش امنیت و ارتقای سطح آن در بین شهروندان نماید.
فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر ادامه داد: ما تمام تلاش خود را در جهت تامین منابع مالی برای سرعت بخشیدن به پروژه احداث کلانتری شهر جدید عالیشهرخواهیم نمود.
گفتنی است که پروژه کلانتری شهر جدید عالیشهر در دی ماه سال 96 توسط شرکت عمران کلنگ زنی شد و در حال حاضر اسکلت و سقف آن به اتمام رسیده و در حدود 34 درصد پیشرفت فیزیکی دارد..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19839
کد خبر
19839