به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر طی نشستی صمیمی حضور سروان مهدویان فرمانده جدید نیروی انتظامی را به فال نیک گرفت.

در این نشست مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر فعالیت انتظامی را حرفه ای سخت و پرمسئولیت دانست.
وی خاطرنشان کرد: مجموعه مدیریتی شرکت عمران نهایت تلاش خود را در راستای ایجاد فضایی سالم و امنیتی پایدار به عنوان همراه مجموعه انتظامی شهر خواهد داشت.
وی اضافه کرد: در راستای حفظ کرامت و جایگاه مجموعه نیروی انتظامی شهر جدید عالیشهر پروژه کلانتری با اعتبار بالغ بر 1 میلیارد تومان در حال احداث است که علیرغم اینکه در بدترین دوران ساخت قرار داریم تا به امروز مانع غیر فعال شدن آن شده ایم و پروژه مذکور در حال فعالیت می باشد.
سروان مهدویان فرمانده نیروی انتظامی شهر جدید عالیشهر نیز طی سخنانی ایجاد امنیت و کسب رضایت ساکنین را مهمترین دغدغه مجموعه انتظامی شهر دانسته و از مجموعه شرکت عمران خواست تا با توجه به گستردگی حوزه استحفاظی و تنوع قومیتی این شهر، در مدیریت نظم و آرامش شهر یاری رسان نیروی انتظامی باشد.
وی همچنین از مجموعه شرکت عمران شهر جدید عالیشهر خواستار آگاهی رساندن به شهروندان در رابطه با فرهنگ آپارتمان نشینی مجتمع های مسکونی و همکاری منظم هیات های مستقر در مجتمع ها با نیروی انتظامی در راستای اجرای قانون شد و همچنین از همت این شرکت درجهت ساخت و تکمیل کلانتری فاز 1 قدردانی نمود..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19777
کد خبر
19777