به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر؛ حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شهر جدید عالیشهر در این جلسه به طرح موضوعاتی چون ایجاد فضاها و اماکن فرهنگی و مذهبی، احداث مصلای نماز جمعه، فاضلاب شهری و آرامستان پرداخت و گفت: از آنجایی که حل مشکلات شهروندان از موضوعات اساسی شهر است خواستاریم تا هرچه سریعتر  مشکلات در این خصوص مرتفع گردد.

وی احداث اماکن فرهنگی را نیز امری مهم خواند و افزود : با توجه به حضور پرشور مردم در برنامه های فرهنگی و کمبود این فضا خواستار ایجاد فضای بزرگتر و گسترش هرچه بیشتر مصلای جمعه شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ضمن خوش آمدگویی گفت: مصلای نماز جمعه فعلی در حالی احداث شد که در آن زمان پاسخگوی نیاز شهروندان بود ولی با اجرای طرح مسکن مهر و اسکان شهروندان جدید و افزایش چشمگیر جمعیت طی چند سال گذشته مکان فعلی پاسخگو نیاز شهر نبوده و ما در صدد هستیم تا علاوه بر افزایش فضا های مذهبی با تایید مجمع عمومی شهرهای جدید احداث مصلای نماز جمعه را آغاز نماییم.

مقاتلی با اشاره به مشکلات شهروندان در حوزه درمان و شرایط موجود گفت: از ابتدای مسئولیت سعی بر آن داشتیم تا نیاز های ضروری شهر و شهروندان را مد نظر قرار دهیم و تا حصول نتیجه همه آنها را پیگیری نماییم که از آن جمله گسترش فضای درمانی، آموزشی، فرهنگی  و ورزشی بوده و در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این فضاها خواهیم بود.

وی در ادامه در خصوص فاضلاب و آرامستان افزود: در حال حاضر مطالعات فاضلاب شهر با همکاری شرکت آبفا استان در حال مطالعه است و جانمایی و نقشه های آرامستان در مراحل پایانی می باشد.

مدیر عامل شرکت عمران عالیشهر در پایان از بهره برداری و افتتاح کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مجموعه ورزشی روباز و هنرستان در ماه های آینده خبر داد و گفت: مراکز فوق با حدود 95 درصد پیشرفت فیزیکی طی ماه های آینده به بهره برداری خواهد رسید، تا شهروندان بتوانند هر چه سریعتر از این فضا ها به نحو مطلوب استفاده نمایند

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20656
کد خبر
20656