به مناسبت پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت عمران با حضور در دفتر امام جمعه از حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه و اعضای ستاد نماز جمعه شهر جدید عالیشهر به پاس تلاش ها، زحمات بی شائبه و محوریت همه جانبه با اهدا لوح تقدیر تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، صبح امروز علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با بیان اینکه نماز جمعه محور مسایل دینی، مذهبی و سیاسی کشور است ؛ آگاهی بخشی، وحدت و همبستگی را از دیگر دستاوردهای نماز جمعه برشمرد و گفت : نماز جمعه در همه ابعاد جامعه اثر گذار است.

وی بابیان اینکه امام جمعه پدر معنوی شهر بوده، گفت : پویایی نماز جمعه وحدت آفرین است چرا که آخرین اخبار و اطلاعات سیاسی و اجتماعی توسط خطیب جمعه به مردم اعلام می گردد.

مقاتلی در این نشست با اشاره به فراز و نشیب ها موجود در اجرای پروژه های عمرانی گزارشی از فعالیت، پروژه های در دست احداث و برنامه های آتی شرکت عمران ارائه کرد و در پایان با اهدا لوح سپاس از زحمات اعضای ستاد نماز جمعه شهر جدید عالیشهر تقدیر نمود.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21771
کد خبر
21771