پیش از ظهر امروز مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مسئولین شرکت عمران شهر جدید عالیشهر به مناسبت تبریک سال جدید، با حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شهر جدید عالیشهر دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل، اعضای هیات مدیره ، معاونین و مسئولین شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با حضور در دفتر امام جمعه، به مناسبت تبریک سال جدید، با وی دیدار و گفتگو کردند.
بنابراین گزارش مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در این دیدار ضمن ارائه تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه پیش رو و گزارشی از اقدامات عمرانی شرکت، توضیحاتی را در خصوص پروژه های در حال احداث و همچنین پروژه های آتی که در جهت پیشرفت و توسعه شهر صورت خواهد گرفت نیز ارائه کرد.
حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شهر جدید عالیشهر دراین دیدار نیز ضمن تشکر از حضور مدیر عامل و کارکنان شرکت عمران و تبریک سال جدید و همچنین اعیاد شعبانیه پروژه های درحال احداث و طرح های پیش رو را مهم ارزیابی نمود و در سخنان خود رهنمودهایی به مسئولین شرکت ارائه داد و افزود: باید همه تلاش کنیم تا با رفع موانع موجود، طرح های توسعه زودتر به نتیجه برسد و از برکات اجرای طرح ها شهروندان بهرمند گردند..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19692
کد خبر
19692