صبح امروز به منظور تعامل هر چه بیشتر، نشست مشترک مدیرعامل شرکت عمران با شهردار شهر جدید عالیشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل شرکت عمران در این دیدار خواستار تعامل بیش از پیش این شرکت با شهرداری جهت توسعه و پیشرفت شهر جدید عالیشهر شد.
قائدی شهردار شهر جدید عالیشهر با اشاره به مشکلات ترافیکی و ایمنی به وجود آمده از سوی وسائط نقلیه سنگین در سطح شهر گفت: حدود 150 وسیله نقلیه سنگین در سطح شهر وجود دارد که علاوه بر ایجاد مشکل آلودگی صوتی برای عموم شهروندان، باعث بروز مشکلات ترافیکی و ایمنی نیز گردیده است که با تامین پارکینگ مناسب این مسئله حل خواهد شد.
شهردار عالیشهر در ادامه سخنان خود به ساخت زمین چمن 11 نفره اشاره کرد و اظهارنمود: شهرداری آمادگی لازم جهت احداث زمین چمن بزرگ برای استفاده شهروندان و همچنین برگزاری مسابقات رسمی را دارد و با تامین زمین مورد نیاز از سوی شرکت عمران عملیات اجرایی آن را شروع خواهد نمود.
وی خواستار تخصیص زمین جهت احداث ساختمان شهرداری شد و بیان داشت: با توجه به اینکه رتبه شهرداری از شش به یک ارتقا یافته است خواستار تخصیص زمین جهت احداث ساختمان شهرداری می باشیم.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با تشریح اقدامات در حال اجرا توسط شرکت عمران افزود: مجموعه شرکت عمران تمام تلاش خود را برای تعامل بیشتر با شهرداری به کار خواهد بست.
مقاتلی در خصوص تخصیص زمین برای راه اندازی پارکینگ ماشین آلات سنگین گفت: با توجه به اهمیت موضوع و برای آرامش شهروندان و همچنین تامین ایمنی بیشتر زمینی با کاربری مرتبط و در منطقه ای مناسب مشخص می گردد و پس از آن جهت اجرا در اختیار شهرداری قرار خواهد گرفت.
وی همکاری و آمادگی کامل شرکت عمران برای اختصاص زمین جهت احداث چمن بزرگ از سوی شهرداری اعلام و بر اجرای قانونی این اقدام تاکید نمود و افزود: طبق قانون ما باید اراضی با کاربری مورد نظر را در اختیار متولی مربوطه قرار داده و شهرداری می تواند با هماهنگی و انعقاد تفاهم نامه با اداره کل ورزش و جوانان استان نسبت به در اختیار گرفتن زمین مورد نیاز و احداث پروژه اقدام نماید.
مدیرعامل شرکت عمران همچنین از احداث زمین ورزشی و پارک محله ای در فاز 3 خبر داد و گفت: در جهت توسعه و ترویج ورزش در بین نوجوانان و جوانان سه پروژه ورزشی روباز چند منظوره در سطح شهر تعریف شده است که در تلاشیم یکی از پروژه ها را به صورت سرپوشیده اجرا نماییم و عملیات اجرایی آنها را طی سال جاری شروع خواهیم نمود.
مقاتلی آمادگی لازم و همکاری کامل با شهرداری در جهت احداث ساختمان شهرداری را اعلام نمود و ابراز داشت : زمین مورد نیاز با توجه به رتبه شهرداری در سایت اداری تخصیص داده شده است و پس از تایید مجمع شهرهای جدید در اختیار شهرداری قرار خواهد گرفت.
وی در پایان افزود: تعامل فی ما بین شرکت عمران و شهرداری شهر جدید عالیشهر توسعه همه جانبه شهر را در پی خواهد داشت و برنامه ریزی ها و منابع به صورت هدفمند تخصیص داده می شوند و این امر علیرغم رضایت عموم شهروندان سرعت توسعه شهر را دوچندان خواهد نمود..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19807
کد خبر
19807