به منظور تعامل هر چه بیشتر، نشست مشترک مدیرعامل شرکت عمران با شهردار جدید عالیشهر با حضور رئیس شورای اسلامی، عضو هیات مدیره، مشاوران شهرسازی و فرهنگی احتماعی شرکت عمران در دفتر شهردار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل شرکت عمران در این دیدار ضمن تبریک مجدد گفت: تعامل بیش از پیش شرکت با شهرداری توسعه و آبادانی شهر جدید عالیشهر را بدنبال خواهد داشت.

مقاتلی افزود: از زمان استقرار شهرداری ارتباطات بسیار خوبی بین شرکت عمران و شهرداری صورت گرفت و همیشه آمادگی کاملی جهت توسعه روابط بین دو مجموعه در جهت منافع شهروندان وجود دارد.

وی بیان داشت: برطرف نمودن نواقصات زیرساختی منابع زیادی را می طلبد و امکان کند شدن توسعه وجود دارد، ولی تعامل و همکاری بین دو مجموعه می تواند کمک کننده در این زمینه باشد.

مقاتلی ادامه داد: پروژه فاضلاب شهری نیازمند اعتبار بسیار زیادی است و با شروع آن کار سختی را پیش رو خواهیم داشت ولی حل شدن مشکل شهروندان در این زمینه ما را در جهت ادامه کار مصمم و امیدوار می نماید.

وی اظهار داشت: در بسیاری از بخش ها از شرایط بحران خارج شدیم و تلاش بر این است تا با تعامل سازنده و همکاری بین دو طرف و استفاده بهینه از زیرساخت های ایجاد شده به شرایط مطلوب برسیم.

رئیس شورای اسلامی شهر جدید عالیشهر گفت: از ابتدای سکونت در شهر عالیشهر همواره فعالیت های شرکت عمران و مدیران پیشین مورد توجه همه شهروندان قرار گرفته است اما طی پنج سال گذشته اقدامات بسار جدی و خوبی در تمامی امکانات شهری صورت گرفته که جای قدردانی دارد.

صدر الله اسدیان مطلق ادامه داد: همنوایی و هم افزایی شرکت عمران و شهرداری چیزی جز آبادانی و توسعه نخواهد داشت و امید است با مدیریت خوب پیش رو شاهد شهری در خور شان و منزلت شهروندان عالیشهر باشیم.

شهردار عالیشهر با تاکید بر لزوم توسعه تعاملات به منظور بهبود وضعیت موجود افزود: در این راستا بررسی‌های مبنی بر پتانسیل‌ها، مسائل و راهکارهای توسعه عمرانی و خدماتی در جهت رفع نیازهای شهروندان با تعامل  بین یگدیگر حل خواهد شد و دستگاه های خدمات رسان نیز باید به وظایف ذاتی خود عمل نمایند.

حسین محمدی خاطرنشان کرد: تعامل فی ما بین شرکت عمران و شهرداری توسعه همه جانبه شهر را در پی خواهد داشت و برنامه ریزی ها و منابع به صورت هدفمند تخصیص داده می شوند و این امر علیرغم رضایت عموم شهروندان سرعت توسعه شهر را دوچندان خواهد نمود.

وی در پایان گفت: وجود شرکت عمران در کنار شهرداری قوت قلبی برای مجموعه و شهروندان است و امید داریم در این مدت خدمت اقدامات و کارنامه قابل قبولی از خود ارائه نماییم.

گفتنی است در این دیدار موضوعات چون احداث بازارچه ثابت، ساماندهی سایت پسماند، احداث ساختمان شهرداری، همکاری در جهت برطرف نمودن مشکلات معابر عمومی و خدماتی از سوی شهردار مطرح و ارائه شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22249
کد خبر
22249