همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شهروندان عالیشهری در زیر باران رحمت الهی با شعارهای 22 بهمن ماه یوم الله یوم الله، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل راهپیمایی ۲۲ بهمن را از میدان امام خمینی(ره) آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر: همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم ولایت مدار شهر جدید عالیشهر و همراهی مسئولین باشکوه تر از سالهای گذشته برگزار شد.
مردم انقلابی عالیشهر یک بار دیگر با حضور پررنگ خود در یوم الله ۲۲ بهمن، اقتدار ملی و قدرت جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشیدند.
راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور اقشار مردم آگاه و انقلابی عالیشهر، دانش‌آموزان و فرهنگیان، دانشجویان و دانشگاهیان، طلاب و روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، کارمندان و کارگران، کسبه و ورزشکاران برگزار شد و شرکت کنندگان با شعار 22 بهمن ماه یوم الله یوم الله ،مرگ بر آمریکا ،مرگ بر اسرائیل انزجارخود را از امریکا و اسرائیل نشان دادند.
مردم ولایی عالیشهر با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، شهدای والامقام و رهبر معظم انقلاب، اتحادی مثال زدنی را به نمایش گذاشتند.
راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن از میدان امام خمینی(ره) تا میدان شهدا شهر جدید عالیشهر برگزار شد.
در پایان این راهپیمایی در مصلای جمعه شهر جدید عالیشهر حجت الاسلام شفغت پور امام جماعت مسجد الجواد(ع) در جمع مردم عالیشهر سخنرانی نمود و در پایان بیانیه راهپیمایی سراسری 22 بهمن نیز قرائت شد و مردم با سر دادن تکبیر مفاد آن را مورد تایید قرار دادند..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19713
کد خبر
19713