در سالگرد طلوع خورشید انقلاب، سالروز استقرار نظام مقدس و پربرکت اسلامی که یادآور رشادت ها و ایثارگری ملت قهرمان و شهید پرور ایران در مسیر دستیابی به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است، مردم انقلابی شهر جدید عالیشهر نیز همگام با سایر هم میهنان کشورمان صبح امروز چهارشنبه با شرکت گسترده در راهپیمایی خودرویی و موتوری بار دیگر عشق و ارادت خود را به رهبر معظم انقلاب اسلامی، شهدا، ایثارگران، آزادگان و ارزش های انقلابی و اسلامی نشان دادند.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، صبح امروز چهارشنبه حرکت نمادین رژه موتوری و خودرویی جلوه‌ای بی‌نظیر از اتحاد و همدلی را در جشن پیروزی انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت.

شهروندان شهر جدید عالیشهر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کرونایی با حضور در مراسم رژه نمادین خودرویی و موتوری، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و عکس هایی از امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهید حاج قاسم سلیمانی را حمل کردند.

این مراسم در عالیشهر ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه، ۲۲ بهمن) از میدان امام خمینی (ره) آغاز شد و در ادامه، راهپیمایان مسیر میدان های فرهنگ ، جمهوری اسلامی، شهدا و در نهایت میدان امام خمینی(ره) و میدان شهدا را طی کردند.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21301
کد خبر
21301