طی نشستی با حضور مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر،اعضای هیات مدیره، معاونت ها و کارشناسان مرتبط با این طرح روند اجرایی طرح اقدام ملی تامین مسکن در شهر جدید عالیشهر بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مقاتلی مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر بیان داشت: این نشست با هدف بررسی اقدامات انجام شده حوزه های مختلف در اجرای طرح اقدام ملی مسکن جهت انسجام بخشیدن به پیگیری ها و برنامه اجرای طرح و بررسی مشکلات و رفع آن در اجرای طرح برگزار گردید.

وی افزود: از حدود 2400 واحد ثبت نام شده در استان در مرحله اول هزار واحد سهم شهر جدید عالیشهر است که نسبت به کل شهرهای استان سهم زیادی بوده و جدیت و پیگیری مستمر را می طلبد.

مقاتلی ادامه داد: هدف اولیه در طرح اقدام ملی مسکن تولید زمین است که حدود 400 واحد از هزار واحدآماده سازی صورت گرفته و مابقی اراضی مورد نیاز نیز باید به سرعت آماده سازی و فراهم گردد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر اذعان داشت: پیگیری های جدی در خصوص شبکه فاضلاب صورت گرفته و قصد داریم با تکمیل مطالعات شبکه و تصفیه خانه فاضلاب شهر جدید عالیشهر همزمان با آماده سازی و قبل از انجام آسفالت شبکه فاضلاب نیز اجرایی گردد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20099
کد خبر
20099