در جریان بازدید مدیرعامل شرکت عمران به اتفاق عضو هیات مدیره، معاون و ناظران فنی و اجرایی ، از پروژه های عمرانی روند پیشرفت پروژه های زیرساختی و عمرانی شهر جدید عالیشهر مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، در بازدید میدانی صبح امروز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در بازدید از  مرکز جامع بهداشتی و درمانی گفت : زمان انجام و اتمام پروژه های عمرانی بسیار مهم و ضروری است و اجرای آنها اقدامی ماندگار جهت توسعه و آبادانی شهر خواهد بود.

علی مقاتلی روند پیشرفت فیزیکی پروژه ها، علی الخصوص مرکز جامع بهداشتی و درمانی را مثبت ارزیابی کرد و از مراحل انجام نصب و راه اندازی کنسول سقفی اتاق عمل، تکمیل عملیات محوطه سازی، راه اندازی تجهیزات گاز طبی و کانتر های پیش خوان ایستگاه پرستاری در این پروژه بازدید کرد و افزود: پیمانکاران پروژه ها با تمام توان روند تکمیل را پیش برده تا پروژه ها هرچه سریعتر و به صورت کامل در اختیار دستگاه متولی قرار گرفته و شهروندان بتوانند بهره برداری لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه تداوم بازدیدها می تواند انگیزه پیمانکاران را در اتمام و تکمیل پروژه ها ارتقاء بخشد، اضافه کرد: شرکت عمران به دنبال توزیع عادلانه امکانات در کلیه فازها می باشد و با توجه انتظارات به جا شهروندان باید همسو با مطالبات مردم حرکت خود را شتاب ببخشیم.

گفتنی است در این بازدید میدانی، از مرکز جامع بهداشتی و درمانی، مدرسه 12 کلاسه خیابان ورزش، پارک های مرکز محله مهرگان، تابان و بهاران، دبستان ایثار فاز 4 و بخشی از معابر سطح شهر بازدید شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21796
کد خبر
21796