زمان تکمیل آورده و تکمیل مدارک متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا 10 شهریور تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با بیان اینکه در طرح اقدام ملی مسکن باید متقاضیان تا دهم شهریورماه آورده خود را تکمیل کنند، بیان کرد: این آخرین مهلت برای متقاضیان است و باید هرچه سریعتر متقاضیان نسبت به واریز وجه یا تکمیل موجودی تا سقف ۴٠٠ میلیون ریال اقدام نمایند.

او افزود: در صورتی که این آورده تکمیل نشود، متقاضیان به صورت کامل از طرح مسکن ملی حذف و متقاضیانی که در لیست ذخیره قرار دارند جایگزین آنها می‌شوند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر با بیان اینکه تاکنون هیچ متقاضی به دلیل پرداخت نکردن آورده اولیه حذف نشده است، گفت: متقاضیانی که پیامک افتتاح حساب را دریافت کرده اند ولی تاکنون اقدامی برای تکمیل آورده و یا واریز وجه ننموده اند در صورتی که تا دهم شهریورماه آورده خود را تکمیل نکنند به صورت کامل حذف می شوند.

مقاتلی یادآور شد: با توجه به ارسال پیامک از سوی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر جهت تکمیل مدارک، برخی از متقاضیان تاکنون اقدام به بارگذاری مدارک خود در سامانه ننموده اند و عدم مراجعه و تکمیل مدارک در این فرصت باقی مانده در سامانه طرح اقدام ملی مسکن به منزله انصراف از طرح مذکور می‌باشد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20887
کد خبر
20887