مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهرگفت: برابر با برنامه ریزی صورت گرفته طی چهار سال 8100 واحد مسکونی در شهرهای جدید عالیشهر و نایبند ( عسلویه) ساخته می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، علی مقاتلی در نشست خبری مشترک با مدیرکل راه و شهرسازی و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با اصحاب رسانه در خصوص برنامه اجرای طرح نهضت ملی مسکن افزود: از این شمار، زمین مورد نیاز 6 هزار واحد مسکونی در شهر جدید عالیشهر تامین شده و در حال حاضر  برای احداث 2هزار واحد زیر ساخت لازم صورت گرفته و آماده شروع عملیات است که براساس برآوردها این مقدار بیش از نیاز سال جاری است.

وی بیان کرد: پس از پالایش و مشخص شدن افراد واجد شرایط آن دسته از متقاضیانی که در شهر بوشهر و عالیشهر ثبت نام نموده اند، عملیات اجرایی و ساخت در شهر جدید عالیشهر شروع می شود.

مقاتلی در خصوص اجرای طرح جهش تولید مسکن در شهر جدید نایبند افزود: تاکنون 2 هزار و 100 واحد برای شهر جدید نایبند به شرکت عمران ابلاغ شده و تامین مسکن برای متقاضیان شهرهای عسلویه، نخل تقی، چاه مبارک و سیراف شهرستان کنگان در این شهر تدارک دیده شده است.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر و مجری شهر جدید نایبند ادامه داد: در همین راستا زمین جهت احداث یکهزار واحد در شهر جدید نایبند تامین شده است.

وی تاکید کرد: متقاضیانی که اقدام به ثبت نام کردند باید نسبت به بارگذاری اطلاعات شناسنامه ای خود و همسر در سامانه مذکور اقدام کنند تا امکان بررسی و پالایش افراد سریعتر انجام شود.

مقاتلی اضافه کرد: در صورتی که تعداد متقاضیان بیش از ظرفیت تعیین شده باشد زمین مورد نیاز تامین مسکن متقاضیان جدید فراهم خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=22200
کد خبر
22200