استاندار بوشهر از عملکرد خوب شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در تمامی حوزه های کاری، علی الخصوص ایجاد فضای آموزشی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، عبدالکریم گراوند روز سه شنبه مورخ 19 اسفند ماه 99 در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار کرد: وضعیت فضای آموزشی در شهر جدید عالیشهر تا پیش از سال 96 بسیار نامناسب بود که با حمایت هایی که از سوی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و استان صورت گرفت عملیات اجرایی 6 مدرسه در این شهر اجرایی شد.

وی ضمن تقدیر از مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر در این نشست گفت: در حوزه های مختلف کاری مجموعه شرکت عمران عالیشهر با توجه به تجارب و توان اجرایی بالا پروژه های بزرگی را درحال اجرا و به بهره برداری رسانده است که مجموعه این اقدامات جای تقدیر دارد.

گراوند افزود: ما در شهر جدید عالیشهر در حوزه های مختلف که یکی از آنها کمبود فضای آموزشی است مشکل داشته ایم، که با حمایت های طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و برنامه ریزی های شرکت عمران عالیشهر و با تمام سختی های کاری فضای آموزشی 100 درصد در این شهر ارتقاء پیدا کرده است.

استاندار بوشهر اظهار داشت: با تحقق این مهم سرانه آموزشی عالیشهر به متوسط سرانه آموزشی استان نزدیک می‏شود ولی با این وجود همچنان نیاز به احداث فضای آموزشی در عالیشهر می باشد.

وی اضافه کرد: در راستای حمایت از افزایش سرانه آموزشی در شهر جدید عالیشهر حمایت اعتباری لازم از دو مدرسه در حال احداث در ابتدای سال جدید صورت می گیرد تا بتوانیم مهرماه سال آینده این دو مدرسه را مهیای بهره برداری نماییم.

گراوند ادامه داد: اولین مینی بیمارستان شهرهای جدید کشور نیز در عالیشهر درحال احداث است که این بیانگر ارزشمندی کار و توجه ویژه به حوزه بهداشت و درمان شهر جدید عالیشهر است.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد: با هدف تکمیل این مرکز بیمارستانی در شهر جدید عالیشهر اعتبار جدید به این پروژه اختصاص می یابد که امیدواریم تا پایان دولت افتتاح و به بهره برداری برسد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=21423
کد خبر
21423