سمینار آموزشی هدف گذاری و رسیدن به آرزوها توسط شرکت عمران شهر جدید عالیشهر عصر دیروز در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی و هنری آفتاب شهر جدید عالیشهر برگزار شد.

حجت الاسلام هاشمی در این مراسم  بیان کرد: جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید، در سال های اخیر به همت آستان مقدس علی ابن موسی الرضا(ع) و با همکاری، همیاری و دلدادگی مردم و مسئولین در روستا ها و شهرها دردهه کرامت برگزار می شود و مردم ما میزبان خدام حرم رضوی هستند.
امام جمعه عالیشهر با بیان اینکه به واسطه بارگاه مطهر و منور امام هشتم خیرات و برکات فراوانی بر سرزمین جمهوری اسلامی ساری و جاری است، افزود: امسال نیز چون سال های گذشته شهر عالیشهر با حضور سه نفر از خدام حرم رضوی مزین به نور حضرت علی ابن موسی الرضا و معطر به عطر رضوی آستان مقدس آن حضرت شده است.
سیمایی خدام رضوی در شه گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، طرح نشاط اجتماعی با موضوع سمینار آموزشی هدف گذاری و رسیدن به آرزوها با تدریس مشاور و مدرس کارگاه ها و سمینارهای آموزشی در زمینه ارتباطات، بازاریابی، فروش و فن بیان ” مصطفی شهبازی” با حضور علاقه مندان برگزار شد.
بنا بر این گزارش، استراتژی های هوشمندانه برای رسیدن به هدف، تکنیک های ایجاد، حفظ و افزایش انگیزه در راه دستیابی به اهداف، تبدیل پله به پله آرزو به هدف و رسیدن به خواسته ها، ویژگی افراد هدفمند و مزایای داشتن هدف در زندگی از مهمترین اهداف این سمینار بود.
شایان ذکر است این دوره بطور رایگان و با شرکت بیش از 250 نفر توسط امور فرهنگی و اجتماعی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر برگزار شد..

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=19582
کد خبر
19582