مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از ضرب الاجل وزارت راه و شهرسازی در تعیین و تکلیف فروش اقساطی واحد های مسکن مهر خبر داد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید عالیشهر، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر از ضرب الاجل وزارت راه و شهرسازی در تعیین و تکلیف فروش اقساطی واحد های مسکن مهر خبر داد: با توجه به ابلاغیه شرکت عمران شهرهای جدید کشور، تعداد متقاضیانی که اقدام به دریافت دفترچه اقساط نکرده اند نرخ سود تسهیلات وام مسکن مهرآنها افزایش می یابد.

علی مقاتلی افزود: متقاضیان مسکن مهر چنانچه اقدام به دریافت دفترچه اقساط خود نکنند تا 20 خرداد ماه نرخ سود تسهیلات آنها از ۴ درصد به ۱۸ درصد افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه مسکن مهر شهر جدید عالیشهر به اتمام رسیده و 3863 واحد مسکونی مهر افتتاح و تحویل متقاضیان شده گفت: از این تعداد 343 واحد فاقد کارت اقساط می باشند و تاکنون به بانک مسکن مراجعه ننموده اند.

مقاتلی گفت: از دلایل عدم دریافت دفترچه اقساط توسط متقاضیان مسکن مهر اختلاف بین اعضا و تعاونی ها می باشد و با توجه به اینکه برخی از متقاضیان در واحد سکونت داشته به دلایلی از دریافت دفترچه اقساط خودداری می‌کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید عالیشهر اظهار داشت: افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر از ۴ درصد به ۱۸ درصد برای متقاضیانی است که واحد خود را تحویل نمی‌گیرند و یا اقدامی برای دریافت دفترچه اقساط نمی‌کنند و طبق مصوبه بانک مسکن و هماهنگی وزارت راه و شهرسازی تا 20 خردادماه عملیاتی خواهد شد.

لینک کوتاه نوشته
https://aalishahr.ntdc.ir/?p=20569
کد خبر
20569